No witam,
Dawno nas nie było... Żadnych rozdziałów, miniatur, NIC. No niestety rok szkolny się zaczął, to i czasu nam zabrakło.
Postanowiłyśmy wznowić bloga, ale także przenosimy go na inną stronkę, oraz zmienimy trochę fabułę, ale nie martwcie się Meriel, Victoria, Anubis i Jeff zostają! No i oczywiście miejsce akcji takie samo jak było. Będziecie na bieżąco z nowościami. Mogę dopowiedzieć, że już małe zmiany zaszły w zakładce bohaterowie.
Tak więc... Czekajcie na nowe wiadomości!
Pozdrowienia od Mer i Vic.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz