O nas

Julia & Wiktoria

Chodzimy razem do klasy, mamy podobne zainteresowania:

- Jeździmy konno
-Czytamy sporo książek
[Jesteśmy wybrednymi i łakomymi molami książkowymi]
-Opowiadamy różne historie z wyobraźni wzięte
- Przede wszystkim kochamy mitologię

Zaczęłyśmy pisać n blogu, ponieważ w głowie roiło nam się od pomysłów, nie miałyśmy ich gdzie zrealizować. Aż w końcu zdecydowałyśmy, że założymy bloga. To nasz pierwszy blog.


Co jest naszym tematem przewodnim?

 Dziewczyna poszukuje poszukuje prawdy o rodzinie, towarzyszy jej przyjaciółka oraz skryty adorator towarzyszki. Jeden z bogów w tym czasie się buntuje. 
Czy uda mu się dopiąć swego?
Cy dziewczyna pozna prawdę o rodzinie?
Czy jej towarzyszka odwzajemni uczucia adoratora?  
Co się stanie z Uszebi?

Tego dowiecie się w opowiadaniach.

~Włóczykij~
~Zakrwawiony Kapturek~ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz