Julia & Wiktoria
Chodzimy razem do klasy, mamy podobne zainteresowania:
- Jeździmy konno
-Czytamy sporo książek
[Jesteśmy wybrednymi i łakomymi molami książkowymi]
-Opowiadamy różne historie z wyobraźni wzięte
- Przede wszystkim kochamy mitologię
Zaczęłyśmy pisać n blogu, ponieważ w głowie roiło nam się od pomysłów, nie miałyśmy ich gdzie zrealizować. Aż w końcu zdecydowałyśmy, że założymy bloga. To nasz pierwszy blog.
Co jest naszym tematem przewodnim?
Dziewczyna poszukuje poszukuje prawdy o rodzinie, towarzyszy jej przyjaciółka oraz skryty adorator towarzyszki. Jeden z bogów w tym czasie się buntuje.
Czy uda mu się dopiąć swego?
Cy dziewczyna pozna prawdę o rodzinie?
Czy jej towarzyszka odwzajemni uczucia adoratora?
Co się stanie z Uszebi?
Tego dowiecie się w opowiadaniach.
~Włóczykij~
~Zakrwawiony Kapturek~
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz