sobota, 4 kwietnia 2015

Iryfon.

Czujemy się zawiedzione.
Czy to tak wiele, zostawić po sobie komentarz? Przecież, to jest takie proste, a dla nas tak wiele znaczy.
Tracicie na tym, ponieważ nie wstawiamy dalej rozdziałów, a mamy już kilka w przygotowaniu.
Naprawdę niewiele od was wymagamy. Jeden komentarz. JEDEN.
Na innych blogach wymagają co najmniej pięć lub dziesięć!
Naprawdę smutno nam, że tak robicie.
Z pozdrowieniami.
#Włóczykij.
~Zakrwawiony Kapturek
Ps. Są zmiany w zakładce Bohaterowie.
Ps2. Przeglądajcie dokładnie stronę główną, ponieważ może się zdarzyć, że nowe rozdziały bądź miniaturki, będą pod starszymi.

2 komentarze:

  1. Chciałaś to masz
    wiele fajnych blogów niema komentarzy ale i tak w stawiają rozdziały
    A to że nikt nie pisze to nie koniec świata i przesadzasz wymagając tych komentarzy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Chciałaś to masz
    wiele fajnych blogów niema komentarzy ale i tak w stawiają rozdziały
    A to że nikt nie pisze to nie koniec świata i przesadzasz wymagając tych komentarzy.

    OdpowiedzUsuń