Czujemy się zawiedzione.
Czy to tak wiele, zostawić po sobie komentarz? Przecież, to jest takie proste, a dla nas tak wiele znaczy.
Tracicie na tym, ponieważ nie wstawiamy dalej rozdziałów, a mamy już kilka w przygotowaniu.
Naprawdę niewiele od was wymagamy. Jeden komentarz. JEDEN.
Na innych blogach wymagają co najmniej pięć lub dziesięć!
Naprawdę smutno nam, że tak robicie.
Czy to tak wiele, zostawić po sobie komentarz? Przecież, to jest takie proste, a dla nas tak wiele znaczy.
Tracicie na tym, ponieważ nie wstawiamy dalej rozdziałów, a mamy już kilka w przygotowaniu.
Naprawdę niewiele od was wymagamy. Jeden komentarz. JEDEN.
Na innych blogach wymagają co najmniej pięć lub dziesięć!
Naprawdę smutno nam, że tak robicie.
Z pozdrowieniami.
#Włóczykij.
~Zakrwawiony Kapturek
~Zakrwawiony Kapturek
Ps. Są zmiany w zakładce Bohaterowie.
Ps2. Przeglądajcie dokładnie stronę główną, ponieważ może się zdarzyć, że nowe rozdziały bądź miniaturki, będą pod starszymi.
Chciałaś to masz
OdpowiedzUsuńwiele fajnych blogów niema komentarzy ale i tak w stawiają rozdziały
A to że nikt nie pisze to nie koniec świata i przesadzasz wymagając tych komentarzy.
Chciałaś to masz
OdpowiedzUsuńwiele fajnych blogów niema komentarzy ale i tak w stawiają rozdziały
A to że nikt nie pisze to nie koniec świata i przesadzasz wymagając tych komentarzy.